step halı yıkama acıbaem halı yıkama ataşehir halı yıkama göztepe halı yıkama bostancı halı yıkama kozyatağı halı yıkama nepal halı yıkama perde yıkama

Halı Yıkama

Günümüz koşullarında avuç dolusu ücretler ödeyerek zevkimize göre edindiğimiz değerli halılarımızın bakımı da bir o kadar özen gerektirmekte.Değişen zamanla birlikte hijyen koşulları ele alındığında halılar silindi ya da dışarıda el ile yıkandığı zaman üzerinde oluşmuş olan bakterilerin sadece dibe itildiği ve gerekli hijyenin sağlanamadığı teknolojik testler sonucu kanıtlanmıştır.

Halı yıkama konusunda edindiği deneyimi profesyonel ekibi ve teknolojik ekipmanları sayesinde Beytem halı yıkama olarak halılarınızı evinizden alıyor Avrupa standartları kalite çerçevesinde size zamandan su dan deterjandan ve sağlıktan tasarruf sağlıyoruz!

Şimdilik İstanbul Avrupa yakasının tam 60 noktasına servis veren kurumumuzdan size en yakın olanı arayarak sizde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Halı yıkama kuruluşlarının faliyetlerini yakından takip ederek gerçekten halınızın temizlendiğinden emin olmalısınız bu işlem kesinlikle halı yıkama fabrikasında gerçekleşmelidir. Biz sizlere hijyeni, zaman ve para tasarrufunu sunuyoruz. Halı yıkama beytem ile karlıdır. Aksi durumlarda temizlemek bir yana kirletme faliyeti yapılmaktadır isteğinizin bu olmadığına eminiz.